JJ Kosmetyka

Pielęgnacja stóp

Podologia

 Pielęgnacja stóp. Oferujemy pełen zakres usług skoncentrowanych na działaniach profilaktycznych, leczeniu i zabiegach niosących ulgę i poprawiających komfort życia naszych Pacjentów. Konsultacje, porady, pielęgnacja stóp, kompleksowe leczenie groźnych infekcji jak grzybica paznokci oraz skuteczna eliminacja takich zmian jak: odciski, modzele, brodawki,wrastające czy grzybica  paznokci, nadpotliwość stóp, rozpadliny piętowe. Wszystko to znajdziesz w naszym salonie JJ Kosmetyka Tychy.

pedicure

Profesjonalny pedicure to nie tylko sprawa ładnego wyglądu. Zadbane stopy to nie tylko element wpływający na nasze dobre samopoczucie, lecz także ważny czynnik mający bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Z tego powodu zachowanie stóp w dobrej kondycji warto powierzyć specjalistom.

podologia, pielegnacja stop

Wrastające paznokcie

Wkręcające się oraz wrastające paznokcie to na pewno jeden z najczęstszych powodów wizyty w gabinecie podologicznym. Bezpieczną oraz skuteczną metodą korekcji jest terapia klamrą wg Frasera! wzrasta wraz z paznokciem, nie przeszkadza w codziennej aktywności życiowej, jest bezbolesna, indywidualnie wykonywana w zależności od potrzeb pacjenta, działa natychmiastowo, jest nieinwazyjna, zapewnia możliwe kontrolowanie procesu korekcj.

Usuwanie modzeli

W gabinecie JJ KOSMETYKA, do usuwania hiperkeratoz (np. modzele i odciski) wykorzystuje się metody mechaniczne. Przed rozpoczęciem zabiegu skóra jest dezynfekowana, a następnie traktowana specjalnych preparatem zmiękczającym o wysokim stężeniu mocznika.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Polecamy dla Ciebie:

Clarena Podo Line, Rich Foot Ointment

Tłusta maść o bardzo bogatej recepturze na suchą, pękającą skórę stóp, łokci i kolan. Łagodzi stany zapalne, przyspiesza regenerację, zmiękcza i przywraca elastyczność skóry. Zawartość naturalnych olejków i woskóch chroni przed wysuszeniem oraz zapobiega ponownemu pękaniu. Szczególnie polecana przy skłonności do pękających pięt. Do stosowania codziennego lub jako odżywcza maska.