JJ Kosmetyka

O nas

W ciepłej i stymulującej atmosferze naszego gabinetu możesz poznać nową koncepcję piękna.
Pielęgnację skóry i ciała którą oferujemy może spełnić Twoje najskrytsze oczekiwania. W wyjątkowym otoczeniu i harmonii wszystkim chcącym zachować jędrną i elastyczną skórę oraz młody wygląd, gabinet Joanny Janoty-Kurek proponuje kompleksową pielęgnację twarzy i ciała selektywnymi kosmetykami firmy BABOR, LIVING DIMENSION oraz innych profesjonalnych firm kosmetycznych.Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, nasz personel bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, nasz personel bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 
salon2 1200x800 1024x683 - O firmie
Zabiegi, kontakt, jj kosmetyka
salon1 1200x800 1024x683 - O firmie
Połączenie pracy i pasji to marzenie niejednego z nas – udało mi się to zrealizować tworząc gabinet który dla mnie i moich klientek jest miejscem szczególnym,

gdzie mogą przyjść zapomnieć o codziennych troskach ,gdzie mogą poczuć się piękne i wyjątkowe. Przy dźwiękach kojącej muzyki w zacisznym miejscu mogą odprężyć się i zrelaksować. Dla mnie i moich współpracowników najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów. Dołożyliśmy wszelkich starań by nasi klienci wychodzili z gabinetu odprężeni i zachwyceni swym wyglądem

Joanna Janota Kurek - O firmie

Joanna Janota-Kurek

właściciel gabinetu / kosmetyczka

Absolwentka Studium Kosmetycznego w Bytomiu. Od 20 lat bez przerwy pracuje w zawodzie doskonaląc swoje umiejętności.

Ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii, makijażu permanentnego i podologii. Od 11 lat zajmuje się makijażem permanentnym, nieostatnie podnosząc swoje kwalifikacje.

Posiada również uprawniania do wykonywania zabiegów peelingów medycznych oraz fascynuje się zabiegami z użyciem mikronakłuć.

Cechuje ją energia, kreatywność i pozytywne podejście do otaczającego świata.

Monika Końska - O firmie

Monika Końska

kosmetolog / podolog

Absolwentka GWSH o kierunku kosmetologia. W 2013 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Korekcja i Pielęgnacja w Podologii.

Ukończyła również wiele szkoleń i kursów z zakresu podologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Jej pasją jest pedicure leczniczy i trudne przypadki z nim związane.

Wewnętrzny spokój i wyciszenie pozwala klientom na pełny relaks w trakcie zabiegu.

Dorota Mieścińska - O firmie

Dorota Mieścińska

stylistka paznokci

Dyplomowana stylistka paznokci żelowych i hybrydowych oraz pedicure kosmetycznego.

13 letnie doświadczenie oraz zamiłowanie do pracy którą wykonuje, sprawia że przykłada wiele starań, by klientki cieszyły się pięknym wyglądem swoich dłoni.

Dowodem jej profesjonalizmu jest rosnące grono stałych klientek.

Jest osobą otwartą i uśmiechniętą co ułatwia kontakt z ludźmi.