JJ Kosmetyka

O nas

W ciepłej i stymulującej atmosferze naszego gabinetu możesz poznać nową koncepcję piękna.
Pielęgnację skóry i ciała którą oferujemy może spełnić Twoje najskrytsze oczekiwania. W wyjątkowym otoczeniu i harmonii wszystkim chcącym zachować jędrną i elastyczną skórę oraz młody wygląd, gabinet Joanny Janoty-Kurek proponuje kompleksową pielęgnację twarzy i ciała selektywnymi kosmetykami firmy BABOR, LIVING DIMENSION oraz innych profesjonalnych firm kosmetycznych.Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, nasz personel bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, nasz personel bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 
Zabiegi, kontakt, jj kosmetyka
Połączenie pracy i pasji to marzenie niejednego z nas – udało mi się to zrealizować tworząc gabinet który dla mnie i moich klientek jest miejscem szczególnym,

gdzie mogą przyjść zapomnieć o codziennych troskach ,gdzie mogą poczuć się piękne i wyjątkowe. Przy dźwiękach kojącej muzyki w zacisznym miejscu mogą odprężyć się i zrelaksować. Dla mnie i moich współpracowników najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów. Dołożyliśmy wszelkich starań by nasi klienci wychodzili z gabinetu odprężeni i zachwyceni swym wyglądem

Joanna Janota-Kurek

właściciel gabinetu / kosmetyczka

Absolwentka Studium Kosmetycznego w Bytomiu. Od 20 lat bez przerwy pracuje w zawodzie doskonaląc swoje umiejętności.

Ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii, makijażu permanentnego i podologii. Od 11 lat zajmuje się makijażem permanentnym, nieostatnie podnosząc swoje kwalifikacje.

Posiada również uprawniania do wykonywania zabiegów peelingów medycznych oraz fascynuje się zabiegami z użyciem mikronakłuć.

Cechuje ją energia, kreatywność i pozytywne podejście do otaczającego świata.

Monika Końska

kosmetolog / podolog

Absolwentka GWSH o kierunku kosmetologia. W 2013 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Korekcja i Pielęgnacja w Podologii.

Ukończyła również wiele szkoleń i kursów z zakresu podologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Jej pasją jest pedicure leczniczy i trudne przypadki z nim związane.

Wewnętrzny spokój i wyciszenie pozwala klientom na pełny relaks w trakcie zabiegu.